Rezervasyon: 0366 313 2222

Doğramacı Hotel, Tosya’da en iyi otel konforunu yaşayacağınız nezih ortamı, kaliteli hizmet anlayışı ve ekonomik fiyatları ile siz değerli misafirlerimize uzun yıllardır hizmet vermeye devam etmektedir.

Konforlu ve ferah odalarımızda 24 saat sıcak su, tv, sınırsız internet hizmeti bulunmaktadır. Güvenliğiniz için özel kartlı kilit sistemi kullanılmaktadır.

Tek kişilik, ekonomik çift kişilik, çift kişilik / özel banyolu, çift kişilik / balkonlu ve üç kişilik / teraslı ve çift kişilik oda alternatiflerimizle kendinizi evinizde hissedecek; Tosya’da bulunan otelimizde kentin yaşamını yanınızda bulacaksınız.

40 Oda 75 Yatak 100 Kişilik Kapasiteye sahip otelimiz D100 karayolu üzerinde her bütçeye uygun ekonomik bir konaklama merkezidir.

Oda Kahvaltı konseptimiz ile siz değerli misafirlerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen otelimiz; 2 adet çok amaçlı toplantı ve organizasyon salonu, açık otopark, tüm genel alan ve odalarda ücretsiz İnternet erişimi ve tüm odalarda çay & kahve set up uygulaması bulunmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana kurumsal otel hizmetleri sunmak için odaklanan Hotel Doğramacı alt yapısını bu doğrultuda geliştirmekte ve personelini bu yönde eğitmektedir.

Kaliteli ve yenilikçi hizmetleri ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörünün öncüsü olmayı amaç edinmiş ve buna yönelik olarak sahip olduğu vizyon ve felsefe ile siz değerli misafirlerin koşulsuz bir şekilde memnuniyetini sağlamak adına titiz ve samimi hizmet anlayışı ile Geleneksel Türk Misafirperverliğinin sunulduğu Doğramacı Otel’de siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan onur duymaktayız.Şimdi Ara